Nasi nauczyciele

mgr Violetta Łukasiewicz

Dyrektor i założyciel szkoły
Nauczyciel w klasie 6 i w klasie anglojęzycznej

Moją pasją jest edukacja dzieci i mlodzieży. Z wykształcenia i z zamiłowania jestem pedagogiem, a wykształcenie psychologiczne, które również posiadam jest niezwykle pomocne w pracy z dziećmi. W nauczaniu staram się stosować różne metody, które rozwijają u dzieci zdolności myślenia, zapamiętania, uczą kreatywności i pobudzają do wyobraźni. Największą dla mnie nagrodą jest uśmiech i podziękowanie od dzieci i ich rodziców za mój wkład w nauczaniu i pomoc w rozwijaniu u ich pociech pasji i talentów.

mgr Izabela Galas-Ziętal

Dyrektor ds. dydaktycznych
Nauczyciel w klasie 3 i w klasie 4

Jestem osobą dla której nauczanie to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. Od 11 lat pracuje z dziećmi i to one zarażają mnie swoim entuzjazmem i optymizmem. Zawsze mam głowę pełna pomysłów, dlatego na zajęciach staram się pobudzić w dzieciach ciekawość, wyobraźnię i motywację do dalszej pracy. Od najmłodszych lat związana jestem ze sportem dlatego prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia. Każda wolna chwilę spędzam z mężem i 8-letnią córką. Uwielbiamy wspólne wycieczki a także gry i zabawy słowne i planszowe. Wieczorami relaksuje się przy dobrej lekturze.

mgr Kamila Biel

Nauczyciel w klasie 0 i w klasie 2

Urodziłam się i wychowałam w poludniowo-wschodniej Polsce. W Eastbourne mieszkam od 4 lat.

Na co dzień jestem mamą dwóch dziewczynek.
W dzieciach staram się uszanować ich indywidualność, obserwuje z nimi otaczający je świat i pomagam im go zrozumieć. 
To od dzieci uczę się nieustannie jak dawać z siebie i być sobą w 100%. Uwielbiam nowe wyzwania, jestem osobą komunikatywną, ceniącą sobie drogowskazy innych ludzi.

W czasie wolnym lubię jeździć na rowerze, czytać książki i eksperymentować w kuchni.

W procesie edukacji i wychowania moich podopiecznych, kieruję się myślą: “Nie – czy mądre, raczej – jak mądre”.

mgr Sabina Jadwiszczyk

Nauczyciel w grupie przedszkolnej

Ukończyłam studia drugiego stopnia wydziału Nauk Społecznych. Interesuje mnie badanie zjawisk społecznych oraz poznawanie nowych kultur. 3 lata temu rozpoczęłam swoją przygodę w Polskiej Szkole w Eastbourne. W ramach nauczania przedszkolnego ukończyłam kurs nauczania języka polskiego jako obcego. Praca z dziećmi przypomniała mi jak ważne jest bycie sobą, cierpliwość, szczerość i bezinteresowność. Jestem mamą dwóch dziewczynek, które wywróciły moje życie do góry nogami.

Lubie gotować smaczne, zdrowe i szybkie potrawy dla mojej małej rodziny. Wolny czas spędzam na świeżym powietrzu, ponownie odkrywam świat oczami swoich dzieci. Późnymi wieczorami prowadzę zapiski dla swoich córek pod tytułem “maminymioczami”.

lic. Aleksandra Woźniak

Nauczyciel w klasie 5

Z pasji i wykształcenia pedagog. Miłośniczka podróży, książek i samokształcenia. A przede wszystkim mama dwójki pociech.

Zawsze pomocna, kreatywna i z sercem do dzieci. W pracy kieruje się intuicją i indywidualnym podejściem do ucznia, bo każdy to wyjątkowa , odrębna jednostka.

Nagrodą dla mnie jako nauczyciela jest widok ucznia  rozwijającego się jak kwiat, a ja jestem zaszczycona wspomagać ten rozwój.

Wiktoria Świder

Asystent nauczyciela

Nazywam się Wiktoria Świder, mam 17 lat i chodzę do Bexhill College. Byłam uczniem w polskiej szkole od pierwszego dnia założenia szkoły. Teraz jestem pomocą nauczyciela i uwielbiam uśmiech na twarzach dzieci. Bardzo lubię pomagać w rozwoju i edukacji maluchów.

Formularz kontaktowy

Adres naszej szkoły:
Leaps & Bounds
42 Ashford Road,
Eastbourne

BN21 3TB

Telefon: 078 379 046 47
Email: info@szkolaonline.org

 

Masz pytanie? Napisz!

2 + 6 =

Znajdz nas na Facebooku!

Facebook Pagelike Widget