Nasi nauczyciele

mgr Violetta Łukasiewicz

Dyrektor i założyciel szkoły.
Nauczyciel – opiekun dydaktyczny. 

Moją pasją jest edukacja dzieci i młodzieży. Z wykształcenia i z zamiłowania jestem pedagogiem, a wykształcenie psychologiczne, które również posiadam jest niezwykle pomocne w pracy z dziećmi. W nauczaniu staram się stosować różne metody, które rozwijają u dzieci zdolności myślenia, zapamiętania, uczą kreatywności i pobudzają do wyobraźni. Największą dla mnie nagrodą jest uśmiech i podziękowanie od dzieci i ich rodziców za mój wkład w nauczaniu i pomoc w rozwijaniu u ich pociech pasji i talentów.

mgr Ewelina Janka

Nauczyciel w grupie przedszkolnej

Jestem nauczycielką z ogromnym zainteresowaniem nauką ucznia, popartą moimi kwalifikacjami akademickimi i cechami zawodowymi.  Cechuje mnie kreatywność, dlatego staram się w sposób ciekawy i nietuzinkowy podchodzić do prowadzonych przez siebie zajęć. Na zajęćiach staram się stworzyć motywującą do nauki dobrą atmosferę. Moim atutem jest również cierpliwość niezbędna w kontaktach z dziećmi.
Ukończyłam filologię angielską z dziennikarstwem, posiadam również kwalifikacje CELTA- kwalifikacja nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Nauka i zdobywanie wiedzy to moja pasja, więc od września wracam na studia by ukończyć PGCE Primary, który umożliwi mi kontynuację pracy w szkołach podstawowych 😉
Każdą możliwą chwile spędzam z dwójką moich cudownych dzieci: 5letnią Sofią i 20 miesięcznym Samuelem. Uwielbiamy spędzać czas aktywnie jeżdżąc rowerem lub na rolkach. 
Oprócz nauczania pasjonuję się poznawaniem nowych ludzi, uwielbiam zdobywać wiedzę o obcych krajach i czytać ciekawe książki.

mgr Edyta Pytlewska

Nauczyciel w klasie 0

Na codzień od ponad 10 lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym. Uwielbiam zachęcać dzieci do poznawania, próbowania i działania! Wspaniałym uczuciem jest widzieć ich zapał i uśmiech gdy osiągają swoje cele. Podróże i sport to moja pasja i już nie mogę doczekać się aby dzielić się moją wiedzą i dołączyć do dzieci w tej niesamowitej dla nich podróży jaką jest nauka.

lic. Aleksandra Woźniak

Nauczyciel w klasie 2

Z pasji i wykształcenia pedagog. Miłośniczka podróży, książek i samokształcenia. A przede wszystkim mama dwójki pociech.

Zawsze pomocna, kreatywna i z sercem do dzieci. W pracy kieruje się intuicją i indywidualnym podejściem do ucznia, bo każdy to wyjątkowa , odrębna jednostka.

Nagrodą dla mnie jako nauczyciela jest widok ucznia  rozwijającego się jak kwiat, a ja jestem zaszczycona wspomagać ten rozwój.

mgr Izabela Galas-Ziętal

Dyrektor ds. dydaktycznych
Nauczyciel w klasie 4 i w klasie 5

Jestem osobą dla której nauczanie to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. Dzieci zarażają mnie optymizmem, moja głowa jest zawsze pełna pomyslów dlatego na zajęciach staram się budzić w dzieciach ciekawość, wyobraźnię i motywację do dalszej pracy. Od najmłodszych lat związana jestem ze sportem, dlatego prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia. Każdą wolną chwilę spędzam z rodziną. Uwielbiam wspólne wycieczki, gry planszowe  i zabawy słowne. Wieczorami relaksuje się przy dobrej lekturze.
Ukończyłam studia magisterskie pedagogiczne oraz liczne kursy takie jak:
– Metodyka nauczania języka polskiego jako drugiego na etapie wczesnoszkolnym
– Ćwiczenia i zabawy usprawniające czytanie
– 5 sprawdzonych sposobów na aktywizowanie ucznia
– Jak zbudować autorytet i szacunek u uczniów?
– Co zrobić by uczniowie sami prosili o zadania domowe?

mgr Sabina Jadwiszczyk

Asystent nauczyciela w grupie przedszkolnej i w klasie 0.

Ukończyłam studia drugiego stopnia wydziału Nauk Społecznych. Interesuje mnie badanie zjawisk społecznych oraz poznawanie nowych kultur. 3 lata temu rozpoczęłam swoją przygodę w Polskiej Szkole w Eastbourne. W ramach nauczania przedszkolnego ukończyłam kurs nauczania języka polskiego jako obcego. Praca z dziećmi przypomniała mi jak ważne jest bycie sobą, cierpliwość, szczerość i bezinteresowność. Jestem mamą dwóch dziewczynek, które wywróciły moje życie do góry nogami.

Lubie gotować smaczne, zdrowe i szybkie potrawy dla mojej małej rodziny. Wolny czas spędzam na świeżym powietrzu, ponownie odkrywam świat oczami swoich dzieci. Późnymi wieczorami prowadzę zapiski dla swoich córek pod tytułem “maminymioczami”.

Kasia Smulka

Asystent w grupie przedszkolnej

Ukończyłam Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Biathlonie, jak również Technikum Żywienia.
Sport od zawsze jest obecny w moim życiu, pomaga mi w rozwijaniu nowych umiejętności, jak również uczy pokory i cierpliwości.
Od 10 lat pracuję w klubie sportowym w którym miałam możliwość pracy z dziećmi do lat 5.

Jestem mamą dwóch dziewczynek które pomagają mi odkrywać na nowo wszystko co Nas otacza.
Uwielbiamy wspólnie spędzać czas na działce, pielęgnując i doglądając nasze warzywa i owoce aby później cieszyć się z przyrządzonych potraw.
Odkąd Hania zaczęła uczęszczać do Polskiej Szkoły moim cichym marzeniem było stać się częścią tego cudownego miejsca które przynosi Jej tyle radości.

Formularz kontaktowy

Adres naszej szkoły:
Leaps & Bounds
42 Ashford Road,
Eastbourne

BN21 3TB

Telefon: 078 379 046 47
Email: info@szkolaonline.org

 

Masz pytanie? Napisz!

2 + 12 =

Znajdź nas na Facebooku!

Facebook Pagelike Widget