Nasi nauczyciele

mgr Violetta Łukasiewicz

Dyrektor i założyciel szkoły.
Nauczyciel – opiekun dydaktyczny. 

Moją pasją jest edukacja dzieci i młodzieży. Z wykształcenia i z zamiłowania jestem pedagogiem, a wykształcenie psychologiczne, które również posiadam jest niezwykle pomocne w pracy z dziećmi. W nauczaniu staram się stosować różne metody, które rozwijają u dzieci zdolności myślenia, zapamiętania, uczą kreatywności i pobudzają do wyobraźni. Największą dla mnie nagrodą jest uśmiech i podziękowanie od dzieci i ich rodziców za mój wkład w nauczaniu i pomoc w rozwijaniu u ich pociech pasji i talentów.

Mgr Katarzyna Tokarz

Nauczyciel w klasie 0 i w grupie przedszkolnej.

Studia pedagogiczne wybrałam z miłości do dzieci i chęci ulepszania ich życia, jednak dopiero macierzyństwo uświadomiło mi, że praca z dziećmi to cos, w czym się sprawdzam. Mam dwie córeczki, 10 i prawie 4 lata, które rządzą moim światem jednocześnie pozwalając mi zachować poczucie, że to ja nim rządze. Fascynująca jest interakcja kształtująca nas wzajemnie. 

Mam szeroki zasób wiedzy z różnych dziedzin, co wykorzystuje na moich zajęciach. Myślę, że to ważne aby w dzieciach siać malutkie ziarenka zainteresowań, kiedy zdarza się szansa – niektóre mogą wyrosnąć w wielkie pasje. Każdy ma w sobie siłę i potencjał, czasem tylko trzeba pomóc je odnaleźć.

mgr Edyta Pytlewska

Nauczyciel w klasie 1

Na codzień od ponad 10 lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym. Uwielbiam zachęcać dzieci do poznawania, próbowania i działania! Wspaniałym uczuciem jest widzieć ich zapał i uśmiech gdy osiągają swoje cele. Podróże i sport to moja pasja i już nie mogę doczekać się aby dzielić się moją wiedzą i dołączyć do dzieci w tej niesamowitej dla nich podróży jaką jest nauka.

lic. Aleksandra Woźniak

Nauczyciel w klasie 2

Z pasji i wykształcenia pedagog. Miłośniczka podróży, książek i samokształcenia. A przede wszystkim mama dwójki pociech.

Zawsze pomocna, kreatywna i z sercem do dzieci. W pracy kieruje się intuicją i indywidualnym podejściem do ucznia, bo każdy to wyjątkowa , odrębna jednostka.

Nagrodą dla mnie jako nauczyciela jest widok ucznia  rozwijającego się jak kwiat, a ja jestem zaszczycona wspomagać ten rozwój.

mgr Izabela Galas-Ziętal

Dyrektor ds. dydaktycznych
Nauczyciel w klasie 4 

Jestem osobą dla której nauczanie to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. Dzieci zarażają mnie optymizmem, moja głowa jest zawsze pełna pomyslów dlatego na zajęciach staram się budzić w dzieciach ciekawość, wyobraźnię i motywację do dalszej pracy. Od najmłodszych lat związana jestem ze sportem, dlatego prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia. Każdą wolną chwilę spędzam z rodziną. Uwielbiam wspólne wycieczki, gry planszowe  i zabawy słowne. Wieczorami relaksuje się przy dobrej lekturze.
Ukończyłam studia magisterskie pedagogiczne oraz liczne kursy takie jak:
– Metodyka nauczania języka polskiego jako drugiego na etapie wczesnoszkolnym
– Ćwiczenia i zabawy usprawniające czytanie
– 5 sprawdzonych sposobów na aktywizowanie ucznia
– Jak zbudować autorytet i szacunek u uczniów?
– Co zrobić by uczniowie sami prosili o zadania domowe?

mgr Sabina Jadwiszczyk

Asystent w grupie przedszkolnej i w klasie 1.

Ukończyłam studia drugiego stopnia wydziału Nauk Społecznych. Interesuje mnie badanie zjawisk społecznych oraz poznawanie nowych kultur. 3 lata temu rozpoczęłam swoją przygodę w Polskiej Szkole w Eastbourne. W ramach nauczania przedszkolnego ukończyłam kurs nauczania języka polskiego jako obcego. Praca z dziećmi przypomniała mi jak ważne jest bycie sobą, cierpliwość, szczerość i bezinteresowność. Jestem mamą dwóch dziewczynek, które wywróciły moje życie do góry nogami.

Lubie gotować smaczne, zdrowe i szybkie potrawy dla mojej małej rodziny. Wolny czas spędzam na świeżym powietrzu, ponownie odkrywam świat oczami swoich dzieci. Późnymi wieczorami prowadzę zapiski dla swoich córek pod tytułem “maminymioczami”.

Formularz kontaktowy

Adres naszej szkoły:
Leaps & Bounds
42 Ashford Road,
Eastbourne

BN21 3TB

Telefon: 078 379 046 47
Email: info@szkolaonline.org

 

Masz pytanie? Napisz!

11 + 7 =

Znajdź nas na Facebooku!