Nasi nauczyciele

mgr Violetta Łukasiewicz

Dyrektor i założyciel szkoły.
Nauczyciel – opiekun dydaktyczny.

Moją pasją jest edukacja dzieci i młodzieży. Z wykształcenia i z zamiłowania jestem pedagogiem, a wykształcenie psychologiczne, które również posiadam jest niezwykle pomocne w pracy z dziećmi. W nauczaniu staram się stosować różne metody, które rozwijają u dzieci zdolności myślenia, zapamiętania, uczą kreatywności i pobudzają do wyobraźni. Największą dla mnie nagrodą jest uśmiech i podziękowanie od dzieci i ich rodziców za mój wkład w nauczaniu i pomoc w rozwijaniu u ich pociech pasji i talentów.

Mgr Katarzyna Tokarz

Nauczyciel w klasie 0 i w grupie przedszkolnej.

Studia pedagogiczne wybrałam z miłości do dzieci i chęci ulepszania ich życia, jednak dopiero macierzyństwo uświadomiło mi, że praca z dziećmi to cos, w czym się sprawdzam. Mam dwie córeczki, 10 i prawie 4 lata, które rządzą moim światem jednocześnie pozwalając mi zachować poczucie, że to ja nim rządze. Fascynująca jest interakcja kształtująca nas wzajemnie.

Mam szeroki zasób wiedzy z różnych dziedzin, co wykorzystuje na moich zajęciach. Myślę, że to ważne aby w dzieciach siać malutkie ziarenka zainteresowań, kiedy zdarza się szansa – niektóre mogą wyrosnąć w wielkie pasje. Każdy ma w sobie siłę i potencjał, czasem tylko trzeba pomóc je odnaleźć.

mgr Edyta Pytlewska

Nauczyciel w klasie 1

Na codzień od ponad 10 lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym. Uwielbiam zachęcać dzieci do poznawania, próbowania i działania! Wspaniałym uczuciem jest widzieć ich zapał i uśmiech gdy osiągają swoje cele. Podróże i sport to moja pasja i już nie mogę doczekać się aby dzielić się moją wiedzą i dołączyć do dzieci w tej niesamowitej dla nich podróży jaką jest nauka.

lic. Aleksandra Woźniak

Nauczyciel w klasie 2

Z pasji i wykształcenia pedagog. Miłośniczka podróży, książek i samokształcenia. A przede wszystkim mama dwójki pociech.

Zawsze pomocna, kreatywna i z sercem do dzieci. W pracy kieruje się intuicją i indywidualnym podejściem do ucznia, bo każdy to wyjątkowa , odrębna jednostka.

Nagrodą dla mnie jako nauczyciela jest widok ucznia  rozwijającego się jak kwiat, a ja jestem zaszczycona wspomagać ten rozwój.

mgr Izabela Galas-Ziętal

Dyrektor ds. dydaktycznych
Nauczyciel w klasie 4

Jestem osobą dla której nauczanie to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. Dzieci zarażają mnie optymizmem, moja głowa jest zawsze pełna pomyslów dlatego na zajęciach staram się budzić w dzieciach ciekawość, wyobraźnię i motywację do dalszej pracy. Od najmłodszych lat związana jestem ze sportem, dlatego prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia. Każdą wolną chwilę spędzam z rodziną. Uwielbiam wspólne wycieczki, gry planszowe  i zabawy słowne. Wieczorami relaksuje się przy dobrej lekturze.
Ukończyłam studia magisterskie pedagogiczne oraz liczne kursy takie jak:
– Metodyka nauczania języka polskiego jako drugiego na etapie wczesnoszkolnym
– Ćwiczenia i zabawy usprawniające czytanie
– 5 sprawdzonych sposobów na aktywizowanie ucznia
– Jak zbudować autorytet i szacunek u uczniów?
– Co zrobić by uczniowie sami prosili o zadania domowe?

mgr Sabina Jadwiszczyk

Asystent w grupie przedszkolnej i w klasie 1.

Ukończyłam studia drugiego stopnia wydziału Nauk Społecznych. Interesuje mnie badanie zjawisk społecznych oraz poznawanie nowych kultur. 3 lata temu rozpoczęłam swoją przygodę w Polskiej Szkole w Eastbourne. W ramach nauczania przedszkolnego ukończyłam kurs nauczania języka polskiego jako obcego. Praca z dziećmi przypomniała mi jak ważne jest bycie sobą, cierpliwość, szczerość i bezinteresowność. Jestem mamą dwóch dziewczynek, które wywróciły moje życie do góry nogami.

Lubie gotować smaczne, zdrowe i szybkie potrawy dla mojej małej rodziny. Wolny czas spędzam na świeżym powietrzu, ponownie odkrywam świat oczami swoich dzieci. Późnymi wieczorami prowadzę zapiski dla swoich córek pod tytułem “maminymioczami”.