Witaj W Naszym Przedszkolu!

To tutaj zaczyna się Twoja przygoda ze szkołą. Przygoda która wprowadzi Cię do świata zabawy i nauki. Tutaj poznasz swoich rówieśników i przyjaciół. Życzymy Wam powodzenia i do zobaczenia!

Głównym celem zajęć dla przedszkolaków jest obcowanie z językiem polskim, kultura i polska tradycja. Będziemy się uczyć przede wszystkim poprzez zabawę oraz aktywne działanie, które zaangażuje wszystkie nasze zmysły. Poznany mnóstwo piosenek, wierszy, rymowanek i opowiadań. Dzięki temu wzbogacimy swój język, wyobraźnię i wzmocnimy koncentrację.

Dobra zabawa gwarantowana!

mgr Katarzyna Tokarz

Nauczyciel grupy

mgr Violetta Łukasiewicz

Nauczyciel – opiekun dydaktyczny

mgr Sabina Jadwiszczyk

Asystent nauczyciela

Nasze spotkania

Podczas spotkań zwrócimy uwagę na kształcenie nawyków kulturalnego zachowania. Dzieci będą rozwijać sprawność ruchową, kształtować mowę i myślenie. Podczas zajęć nauczymy się kolorów, kształtów, poznamy części ciała. Poprzez obserwację przyrody określimy pory roku. Rozwiniemy umiejętności matematyczne. Stworzymy piękne prace plastyczne, rozwijając małą motorykę, niezbędną do nauki pisania. Poznamy siebie i nauczymy się współpracować w grupie. Ten rok będzie dla nas prawdziwa przygodą!

Natura