PRZEDSZKOLE

Witaj W Naszym Przedszkolu!

  To tutaj zaczyna się Twoja przygoda ze szkołą. Przygoda która wprowadzi Cię do świata zabawy i nauki. Tutaj poznasz swoich rówieśników i przyjaciół. Życzymy Wam powodzenia i do zobaczenia! 

mgr Ewelina Janka

Nauczyciel grupy

nauczyciel – opiekun dydaktyczny mgr Violetta Łukasiewicz
asystent nauczyciela – mgr Sabina Jadwiszczyk

Głównym celem zajęć dla przedszkolaków jest obcowanie z językiem polskim, kultura i polska tradycja. Będziemy się uczyć przede wszystkim poprzez zabawę oraz aktywne działanie, które zaangażuje wszystkie nasze zmysły. Poznany mnóstwo piosenek, wierszy, rymowanek i opowiadań. Dzięki temu wzbogacimy swój język, wyobraźnię i wzmocnimy koncentrację.

 

Dobra zabawa gwarantowana!

Nasze spotkania

Podczas spotkań zwrócimy uwagę na kształcenie nawyków kulturalnego zachowania. Dzieci będą rozwijać sprawność ruchową, kształtować mowę i myślenie. Podczas zajęć nauczymy się kolorów, kształtów, poznamy części ciała. Poprzez obserwację przyrody określimy pory roku. Rozwiniemy umiejętności matematyczne. Stworzymy piękne prace plastyczne, rozwijając małą motorykę, niezbędną do nauki pisania. Poznamy siebie i nauczymy się współpracować w grupie. Ten rok będzie dla nas prawdziwa przygodą!

Główne dziedziny nauki

Język polski

Matematyka

Natura

Zabawa

Adres naszej szkoły:
Leaps & Bounds
42 Ashford Road,
Eastbourne

BN21 3TB

Telefon: 078 379 046 47
Email: info@szkolaonline.org

 

Masz pytanie? Napisz!

2 + 1 =

Znajdź nas na Facebooku!

Facebook Pagelike Widget